Vinařství Glosovi

Vinařství Glosovi

Moravská Nová Ves

Jarní balíček vín

Aktualita: Novinky ve vinařství

Jste se svými kamarády každý doma a společná setkání jsou zatím v nedohlednu. Nicméně existují moderní technologie a v dnešní době je velmi jednoduché spolu komunikovat. Ať už přes Skype nebo jinou aplikaci.

Máme pro Vás jedinečnou nabídku. Sestavili jsme karton 6 vín za cenu 1111 Kč i s dopravou a nabízíme možnost jej zaslat na adresu, kam potřebujete. Jeden tedy můžete objednat sobě, druhý kamarádovi a třetí třeba ségře. Spolu se pak můžete dohodnout a spojit se přes Skype, nebo Hangouts od Google a otevřít spolu stejnou láhev vína a udělat si vlastní online degustaci.

Kolik kartonů objednáte, na tolik adres doručíme.Co vy na to? Zkusíte se propijit s kamarády a zažít vlastní online degustaci?


Balíček obsahuje:
Cabernet Moravia 2017 PS
Fratava 2017 PS
Merlot 2017 VH
Chardonnay 2017 PS
Muškát Moravský 2018 VH
Rulandské šedé 2017 PS


Cabernet Moravia 2017 v pozdním sběru je víno s tmavě granátovou barvou. Aromatické látky černorybízové, typické pro kabernetovité odrůdy, jsou spojeny s ovocností a s dobře strukturovanými tříslovinami, které dávají při zrání na láhvi příjemný komplex typický pro červená vína severnějších oblastí.

Fratava 2017 v pozdním sběru je plné, extraktivní víno tmavě červené barvy. V chuti i vůni zralé červené ovoce s kořenitými tóny. Víno výborné kvality, rubínové až tmavočervené barvy, ovocné vůně i chuti, jemně aromatického typu.
Skvěle se snoubí s pečeným a grilovaným masem - hovězím, zvěřinou, ale i vepřovým. Můžete jej podávat k vyzrálým sýrům i paštikám.

Merlot 2017 výběr z hroznů je tmavě rubínové barvy, která přechází až v barvu granátovou. Pro odrůdu typická a pro většinu konzumentů velmi přitažlivá nasládlá vůně černých třešní či kompotu z nich je při zrání doplňována vůní švestek, fíků a při láhvové zralosti vůní tabáku, kávy a lanýžů. Víno vyniká hebkou vláčností a velmi příjemným dojmem plnosti i dlouhého odchodu.

Chardonnay 2017 pozdní sběr je harmonické víno světle žluté barvy s bohatou vůní tropických plodů, medovou kořenitostí a tóny lískových oříšků. Víno polosladké je vhodné k dezertům typu panna cotta, s pudinkovým základem a jiným ne příliš sladkým jídlům.

Muškát Moravský 2018 výběr z hroznů světle žluté barvy, květinové muškátové vůně. Lehký charakter vína, s příjemnou harmonií, s dostatkem jemné kyselinky. Toto víno je se zbytkovým cukrem je tedy vhodné ke sladším pokrmům, ale můžeme jej podávat i k paštikám, převážně z husích jater.

Rulandské šedé 2017 v pozdním sběru zlatožluté barvy, medově nasládlé vůně s jemným pomerančem. Velmi plné víno, harmonické, vláčné s utlumeným působením kyselin a s dlouho trvající dochutí.

 

Objednávky zasílejte na email info@vinarstvi-glosovi.cz


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace