Vinařství Glosovi

Vinařství Glosovi

Moravská Nová Ves

18
duben

Jarní otevřené sklepy 2020 - ZRUŠENO

Aktualita: Vinařské akce

Jarní otevřené sklepy 18.4.2020 byly z důvodu aktuální situace zrušeny a cena za vstupné  z předprodeje byla vrácena.

_________________________________________________________________

Vyjádření pořadatele ke dni 12.3.2020


Vláda České republiky svým nařízením ze dne 10. března 2020 zakázala pořádání všech kulturních, sportovních a společenských akcí, kde očekávaný počet účastníků převyšuje 100 osob.
 
S okamžitou platností je pozastaven předprodej vstupenek na akci.

Dne 13. dubna 2020 proběhne schůze vedení spolku a nejpozději v úterý 14. dubna 2020 bude vydáno konečné prohlášení, zda se letošní ročník akce Jarní otevřené sklepy 2020 uskuteční nebo bude s konečnou platností zrušena.

Aktuální informace od pořadatele www.vinarimnves.cz.
 
_________________________________________________________________
 

První velká vinařská akce v Moravské Nové Vsi v tomto roce, Jarní otevřené sklepy v Moravské Nové Vsi, nás čeká týden po Velikonocích, tedy v sobotu 18.4.2020.Už jste si koupili svoji vstupenku?
Vstupenky jsou již v předprodeji a do 31.3.2020 můžete ušetřit 100 Kč . Cena vstupenky v předprodeji je 400 Kč , na místě pak 500 Kč.Koupit lístek >>


A co vstupenka zahrnuje? Je toho hodně:

  • v rámci vstupenky máte vstup do areálu vinných sklepů,
  • k tomu na degustaci budete mít skleničku s logem,
  • samozřejmostí je katalog otevřených sklepů s orientační mapkou a propiskou na poznámky,
  • v katalogu bude anketní lístek, nezapomeňte jej vyplnit a odevzdat u hlavní pokladny, v 17:00 hod proběhne na stejném místě losování o ceny,
  • bohatý kulturní program s vystoupením cimbálové muziky,
  • připravujeme občerstvení s krajovými specialitami,
  • 50 ks   degustačních kupónů, že je to málo? Nevadí, kupóny se dají dokoupit. A pro koho je to hodně, tak je možnost za zbývající kopóny koupit láhev vína u oblíbeného vinaře na později.


Ubytování v Moravské Nové Vsi nalezneta na webu Městyse www.mnves.cz. Nebo díky dobrému spojení s okolními vesnicemi můžete využít ubytovacích kapacit v okolních vesnicích - Hrušky, Týnec, Mikulčice, Prušánky.

Nicméně díky dobré vlakové dostupnosti Moravské Nové Vsi, která leží na hlavní železniční trati Břeclav-Přerov, je možné udělat si k nám jednodenní výlet.My budeme jako vždy ve sklepě č. 3 u nádraží.
Ještě nemáme připravenou kompletní nabídku vín k ochutnání, ale již teď můžeme prozradit, že k ochutnání bude minimálně 10 bílých a 10 červených vín.
Vezmeme naši klasiku - Cabernet Moravia a Fratava, ale i méně známé odrůdy - Chenin Blanc, Noria, RulenkaViognier či Syrah, která odrůda je vaše oblíbená?

Akce se koná za každého počasí. Budeme připraveni i na déšť, před sklepem bude kryté posezení. Stany budou připraveny i ve Výmole a v Zátiší.

Pokud máte zájem o aktuální nabídku vín, ze kterých budeme vybírat vína na ochutnávku, vyplňte  poptávkový formulář.
Všechny vína na místě nebudou, ale pokud budete mít o některé konkrétní vína zájem a napíšete nám dopředu, tak pro vás budou na místě připravena.

Těšíme se na vás
Glosovi


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace