Vinařství Glosovi

Vinařství Glosovi

Moravská Nová Ves

Tmavě rubínový Cabernet Moravia

Aktualita: Blog

 

Ahoj, milí čtenáři.

 

Dnes vám představíme jedno z našich oblíbených vín, které si zaslouží vaši pozornost. Jmenuje se Cabernet Moravia a je to červené víno s bohatou chutí a vůní. Cabernet Moravia je kříženec dvou odrůd - Cabernet Franc a Zweigeltrebe, který v byl vyšlechtěný v roce 1975 Lubomírem Glosem. Jedná se tedy o naši vlajkovou loď mezi víny. Během let se rozšířil do celé vinařské oblasti Morava, kde se pěstuje na slunných svazích a v úrodných údolích.

 

Cabernet Moravia má tmavě rubínovou barvu, která láká k ochutnání. V chuti najdete tóny černého rybízu, ostružin, švestek a koření. Vůně je intenzivní a komplexní, s nádechem vanilky, cedru a tabáku. Cabernet Moravia je víno s plným tělem, dlouhým dozvukem a vyváženou kyselostí a taniny.

 

 

Je ideální k masitým pokrmům, jako je hovězí steak, divočina nebo sýry. Ale také skvěle ladí s jinými druhy masa, jako je kuře, vepřové nebo jehněčí. Dokonce si ho můžete dopřát i k vegetariánským jídlům, jako jsou saláty, těstoviny nebo rizoto.

 

Cabernet Moravia je také skvělým společníkem k posezení s přáteli, kdy si můžete užít jeho charakter a eleganci. Cabernet Moravia je víno, které vás nadchne svou kvalitou a originalitou. Pokud jste milovníci červených vín, určitě byste si ho měli vyzkoušet. Je to skutečný poklad moravské vinice, který stojí za to objevit.

 

 

Líbí se vám Cabernet Moravia? Neváhejte a objednejte si jej v našem zvýhodněném balíčku 5 + 1. Víno je o radosti a sdílení, tak si ho užijte! Na zdraví!

 

Glosovi


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace